BAŞHEKİM MESAJI

BAŞHEKİM MESAJI

Öncelikle hizmete girdiği 2010 yılından bu güne kadar size sağlık alanında kaliteli hizmet sunan ve bu hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya yönelik girişimlerde bulunan Özel Medivia Hospital Ailesi’nin, bir hekimi ve yöneticisi olmaktan gurur duyduğumu belirtmek isterim.

21.yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayan; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle yeniden yapılanan; tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran Medivia, bugün gelinen noktada adeta “yeniden doğan” bir kuruluş olmuştur.

Kendini sağlığa adayan Medivia çalışanlarının en önemli amacı; “Medivia” kültürünün özünü oluşturan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir. Hizmet anlayışının bu şekilde oluşu; Medivia Hospital’ı bulunduğu bölgede öne çıkarmış, iyi hizmet veren bir kurum haline getirmiştir.

Hastalarından ve gönül dostlarından aldığı destekle Medivia Hospital’ın hedefleri giderek büyüyecek ve hizmet halkası her geçen gün genişleyecektir.

Medivia Hospital; hastalıkta, sağlıkta her zaman yanınızda.

Sağlıcakla.

Op. Dr. Serpil Özen