BENİM MİNİK KALBİM SAĞLIKLA BÜYÜYOR

BENİM MİNİK KALBİM SAĞLIKLA BÜYÜYOR PROJESİNE KORİŞ’TEN DEV DESTEK

Kiralık Aşk dizinin beğenilen karakteri Koriş’i canlandıran Onur Büyüktopçu Dünya Kalp Haftası kapsamında Medivia Hospital tarafından gerçekleştirilen ve kalp sağlığına dikkat çekmeyi amaçlayan “Benim Minik Kalbim Sağlıkla Büyüyor” isimli resim yarışması ödül törenine katılarak Dev Kalbi boyadı. Yarışmaya katılan minikler hem ödüllerine kavuştu hem de Onur Büyüktopçu ile eğlenceli bir gün geçirdi.

Medivia Hospital’ın Üsküdar Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı İlköğretim öğrencileri arasında gerçekleştirdiği “Benim Minik Kalbim Sağlıkla Büyüyor” isimli resim yarışmasına katılan minik kalpler ödüllerine kavuştu. Ödüllerini Onur Büyüktopçu ve Medivia Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Davut Bayram’ın elinden alan minikler, ardından kalp sağlığına dikkat çekmek için içinde sağlık önerilerinin bulunduğu dev kalbi boyamaya başladı.

Çocuklarımızın hepimizin geleceği olduğunu vurgulayan Medivia Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Davut Bayram, “Biz bu projeyle kalp sağlığının önleyici tedavilerine dikkat çekmek istedik. Kalp sağlığının önemini ise geleceğimiz olan çocuklarla birlikte vurguladık. Medivia Hospital ailesi olarak çocuklarla birlikte çok keyifli bir etkinlik geçirdik.” dedi.

Çocukların inanılmaz güzel bir enerjisi ve ışığı olduğunu söyleyen Onur Büyüktopçu, “Minik kalplerle böyle bir etkinlik çerçevesinde buluşmuş olmak benim için gurur verici. Kalp sağlığı ihmale gelmeyecek kadar önemli bir konu ve ne yazık ki genç, yaşlı dinlemiyor. Gencecik yaşta birçok arkadaşımı, kardeşimi kalp krizinden kaybettim. Bizim de bu konuda bilinçlenmemiz, sağlıklı bir kalp için tedbiri genç yaşlar itibariyle almamız lazım.” dedi